شرکت وارلا تولید کننده حنا

خرما
مهمترین دلایل خرید و فروش خرما
فوریه 16, 2020
فروش خرما
بررسی عوامل مهم در خرید و فروش خرما
فوریه 20, 2020
وارلا تولید کننده حنا

در این مطلب بر آن هستیم تا برای شما به معرفی یکی از محصولات شرکت وارلا بپردازیم. حنا یکی از پر طرفدارترین گیاه در کشورهای آسیای شرقی و غربی به شمار می رود. با ما همراه باشید تا از این گیاه پر خواص، بیشتر بدانید. پیشتر نیز به بررسی مهمترین دلایل خرید و فروش خرما پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

وارلا تولید کننده و تامین کننده ی انواع حنا

ممکن است درباره ی کاربرد پودر حنا برای رنگ کردن مو بسیار شنیده باشید، اما پیش از رنگ مو با حنا، مطمئن شوید که می دانید کدام حنا برای موی شما مناسب است، کدام حنا برای شما حساسیت ایجاد نکرده و چگونه می توانید با استفاده از حنا، بهترین راه نتیجه را بگیرید.

پدیده ی رنگ موی طبیعی از بزرگترین رنگ حالی به شمار می رود. و این پر طرفدار بودن نیز طبیعی است: مردم می خواهند دقیقا بدانند چه ماده ایرا بر موهای خودشان می گذارند و وقتی موها را می شورند، چه نتیجه ای به دست خواهند آورد. هرچه این ماده ساده تر و طبیعی تر باشد، برای جسم و محیط نیز بهتر است. اما این بسیار مهم است که بدانید موهای شما در آخر چه رنگی خواهد شد. بدون داشتن آگاهی لازم، ممکن است از انتخاب خود راضی باشید اما از نتیجه شاید نه.

حنا رنگ موی طبیعی

حنا رنگ موی طبیعی بوده که از درختچه ی درخت چنار تولید می شود و برای قرن ها از آن برای طراحی روی بدن، مواد رنگ آمیزی… و رنگ مو استفاده می شده است. هرچند، هنگامی که به رنگ کردن مو می رسد، انواع آن محدود شده و به همین دلیل باید تفاوت این مدل های محدود را بدانید.

مدل های متنوع حنا

پودر حنای خالص

استفاده از این نمونه به شما موهایی 100 درصد نارنجی- قرمز تحویل می دهد. روشن کننده ی مو نبوده و به پایه ی رنگ موها، جنس و مدت زمانی که حنا را بر مو می گذارید، نتیجه ی گفته شده را به دست خواهید آورد.

پودر حنای وارلا

رنگ موی سیاه و قهوه ای با حنا

پودر حنای خالص به شما رنگ سیاه-قرمز-قهوه ای نمی دهد. این رنگ تنها با ترکیب حنا با دیگر ترکیبات، نیلی، گیاهان صحرایی، محصولاتی مانند رنگ آبی تیره که بر جین های آبی ریخته می شود، به دست می آید.  این رنگ سایه ی آبی تاریک، هنگامی که با حنای با تن نارنجی/قرمز ترکیب می شود، رنگ سایه ی مسی تیره ی فوق العاده زیبایی می دهد.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص حنا از محصولات شرکت وارلا برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هشت =