مهمترین نکات تهیه بسته بندی حنا سیاه و استفاده از آن

خرید خرما
آشنایی با خواص خرما
ژانویه 5, 2020
فروش خرما
مهمترین خواص خرما
فوریه 5, 2020
بسته بندی حنا سیاه

بسیاری از افراد پس از تهیه ی بسته بندی حنا سیاه ، به دنبال آن هستند تا با طراحی الگوی دلخواه خود مدت طولانی تری بر پوست خود این ماده ی زیبا را نگاه دارند. اما چگونه باید این کار را انجام داد؟ با ما همراه باشید تا چند نکته ی مهم پیرامون استفاده از حنای سیاه را به شما آموزش دهیم. پیشتر نیز به بررسی آشنایی با خواص خرما پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.

نحوه ی استفاده از بسته بندی حنا سیاه

پس از خریداری حنا سیاه از فروشگاه های معتبر، باید چند نکته را برای ماندگاری بهتر و طولانی تر این محصول، انجام دهید. این نکات عبارتند از:

حنا را به مدت طولانی تری نگاه دارید

پس از 7 تا 8 ساعت حنا سیاه را بشورید. اگر می توانید آن را به مدت طولانی تری نیز نگاه دارید، تا 12 ساعت اجازه دهید بر پوستتان بماند. هرگز با آب حنا را نشورید. اگر با آب حنا را بشورید ممکن است طرح ها با یکدیگر قاطی شوند. پس از گذشت ساعتها متوجه می شوید که حنا جذب پوست شده و نیازی به شستشو ندارد.

از ترکیب لیمو ترش و شکر استفاده کنید

مقداری شکر را در آب جوشانده و اجازه دهید تا خنک شود. حالا این مخلوط را درون یک کاسه گذاشته و چند قطره لیمو به آن اضافه کنید. این مخلوط را بر پوست مالیده و اجازه دهید تا خشک شود. مخلوط شکر و آب لیمو به ماندگاری حنا سیاه کمک فراوانی می کند.

حنا سیاه

بسیاری نیز پیشنهاد می کنند که طرح های حنا را روی دست ببندید زیرا رنگ حنا را غنی تر و سیاه تر می کند. البته خطر خراب شدن طرح ها نیز وجود دارد که باید هنگام بسته بندی به آن دقت کنید.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص تهیه و نحوه ی استفاده از بسته بندی حنا سیاه برای شما نوشتیم راضی بوده باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 8 =