بسته بندی حنا سیاه را از کجا تهیه کنیم

صادرات حنا
صادرات حنا و مهم ترین کاربرد های آن
نوامبر 9, 2019
گیاهان دارویی
صادرات گیاهان دارویی و 6 نکته مهم
نوامبر 26, 2019
بسته بندی حنا سیاه

بسته بندی حنا سیاه امروزه در هر جای شهرها و روستاها در داروخانه ها یا عطاری ها و فروشگاه ها یا مغازه های لوازم آرایشی، پیدا می شود. در واقع نیازی نیست برای تهیه ی حنا حتما به جاهای خاص مراجعه کنید. برای خواندن مطلب صادرات حنا و مهمترین کاربردهای آن، می توانید به سایت مراجعه نمایید.

بسته بندی حنا سیاه در اندازه های متفاوت

برای رنگ و کشیدن طرح های متفاوت بر دستان یا پا یا بدن خود فقط کافی است به اندازه ای که می خواهید بسته بندی حنا سیاه را تهیه کرده و طبق دستور العمل آن، روی بدن خود طرح مورد نظر را بکشید. حنا برخلاف تتو یا خالکوبی های موقت یا دائمی ضرری به بدن نمی رساند و بعد از چند بار شستشو از بین می رود.

حنا چیست؟

حنا یک بوته ی گل کوچک است. برگ های حنا خشک شده و به پودر تبدیل می شود. این پودر می تواند به عنوان رنگ موی یا از حنا سیاه برای طراحی موقت روی پوست، استفاده شود. از حنا برای طراحی روی بدن و یا رنگ کردن موی زنان، قرن هاست کاربرد دارد. در برخی مناطق که سنتی یا مذهبی هستند، همچنان از حنا برای مناسک ها و یا جشن ها استفاده می شود.

حنا سیاه

تتوی حنا

تتوی حنا معمولا طراحی پیچیده دارد. معمولا طراحی روی دست ها از انگشتان شروع شده و به آرنج هم می رسد یا برعکس از آرنج شروع شده و به انگشتان خاتمه پیدا می کند. توجه داشته باشید که تتوی حنا واقعا “تتو” نیست. حنا تنها بر روی پوست می نشیند. عمر ماندن حنا بر روی پوست چیزی بین 2 تا 4 هفته است. بسته به نوع و اندازه ای که استفاده می شود مدت باقی ماندن آن هم طول می کشد. توجه داشته باشید که از حنا برای کسانی که بیماری فاویسم دارند استفاده نکنید چراکه بر بافت های خونی تاثیر می گذارد.

امیدواریم از مطلبی که برای بسته بندی حنا سیاه تهیه کردیم، راضی بوده باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =