درباره ما

شرکت ماجد صنعت سبزواران با مسئولیت محدود (۲۶۶۳) واقع در شهرستان جیرفت در جنوب استان کرمان فعالیتِ خود را در زمینه تهیه و تولید و تامین برخی محصولات از قبیل حنا، وسمه (حنای سیاه)، خرما، محصولات کشاورزی و گیاهان دارویی شروع کرده است.

این شرکت تمام تلاش خود را بکار گرفته تا محصولاتی با بالاترین سطح کیفیت و بسته بندی،مطابق با استاندارد های داخلی و بین المللی تهیه و تولید کرده و به بازار عرضه کند. این شرکت افتخار دارد که اولین کارخانه فرآوری و بسته بندی حنا و حنای سیاه(وسمه یا رنگ حنا) را در منطقه جنوب کرمان که شامل هفت شهرستان جنوبی(هفت گنج)می باشد را در شهرستان جیرفت راه اندازی نماید.

این شهرستان بنا به موقعیت جغرافیایی ویژه ای که دارد و آب و هوای آن،در همه جای کشور و دیگر کشورهای جهان شناخته شده میباشد،چه از لحاظ تمدن و فرهنگ که اولین تمدن اجتماعی بشر و اولین دست نوشته های گلی بشر در این منطقه کشف و به اثبات رسیده و چه از لحاظ تنوع و کیفیت محصولات کشاورزی که در چهار فصل سال محصولات مختص به آن فصل را دارد،به همین جهت این منطقه را هند ایران یا هند کوچک می نامند.

ما در این شرکت سعی کرده ایم که محصولات درجه یک را با بالاترین سطح کیفیت و استاندارد و بسته بندی،بدون واسطه گری از این منطقه به تمام نقاط ایران و جهان ارسال کنیم. امید است با همراهی شما مصرف کنندگان گرامی و پیشنهادات و انتقادات شما بزرگواران بتوانیم گام های بزرگتری را در جهت خدمت رسانی بهتر به شما سروران گرامی بر داریم و محصولاتی را ارایه دهیم که شایسته مصرف کنندگان محترم باشد

اعتماد شما سروران گرامی،بزرگترین سرمایه ما است و ما در این شرکت برای حفظ و افزایش سرمایه خود تمام تلاش خود را بکار میگیریم،اخذ استاندارد ISO 9001 و همچنین ISO 14001 بیانگر همین مطلب میباشد. استفاده از تجربه ی دیروز،شناخت نیاز بازار و سلیقه ی مشتری وبازار هدف،از اولویت های شرکت در خدمت رسانی بهتر به مصرف کنندگان گرامی میباشد. کلیه محصولات این شرکت،با برند ثبت شده VARLA ، بصورت عمده و بر اساس عقد قرارداد بین طرفین،بفروش میرسد.